British Automotive GDAŃSK +48 58 554 00 66

E-PACE

Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar

E-Pace

Nowy Jaguar E-PACE łączy w sobie legendarne właściwości jezdne samochodów Jaguar z codzienną praktycznością, wiodącą w klasie przestrzenią bagażową oraz deską rozdzielczą skoncentrowaną na kierowcy w centralnym punkcie rodzinnego wnętrza. Nigdy wcześniej nie było takiego kompaktowego SUV-a.

STWORZONY BY POBUDZAĆ ZMYSŁY

W DNA każdego Jaguara znajduje się porywająca i instynktowna jazda. Poznaj nowego E-PACE, kompaktowego SUV-a marki Jaguar.

KONFIGURUJ

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Odkryj prawdziwą radość z jazdy nowym E-PACE. Samochód oferuje złoty środek między zwinnością i komfortem jazdy, a w pełni niezależny układ zawieszenia został wyposażony w wyrafinowany układ typu multi-link z tyłu. Zaawansowane technologie wspomagające jazdę np. Active Driveline czy Adaptive Dynamics zapewniają, że E-PACE dostarczy zwinną i kontrolową jazdę.

JAZDA PRÓBNA
E-Pace

TECHNOLOGIA POKŁADOWA

Zaprojektowana aby każda podróż była bezpieczna i ciekawa. Najnowsze rozwiązania technologiczne wykorzystane w E-PACE to m.in. system infotainment Touch Pro zawierający 10-calowy ekran dotykowy. Aby jak najbardziej spersonalizować ustawienia pojazdu podczas podróży, do dyspozycji jest funkcja Smart Settings* zapamiętująca wybrane ustawienia definiowane przez kierowcę jak np. multimedia, z których najczęściej korzystasz podczas podróży.
*Funkcja Smart Settings jest częścią pakietu Connect Pro i jest wyposażaniem standardowym wersji S, SE oraz HSE.

KONFIGURUJ
E-Pace

E-PACE OZNACZA IDEALNY BIZNES

Nowy E-PACE to pierwszy, kompaktowy SUV marki Jaguar, który łączy w sobie efektowny wygląd oraz przestrzeń i praktyczność - fantastyczne połączenie dla klienta biznesowego. Dodając do tego szeroką paletę nowoczesnych i wydajnych silników z rodziny Ingenium oraz najnowsze osiągnięcia technologiczne zapewniają duży wybór wersji wyposażeniowych dla Twojej floty pojazdów.

JAZDA PRÓBNA